Завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ увійшла до складу конкурсної комісії з присудження премії імені Данила Нарбута

21 вересня 2023 року у Черкаському художньому музеї відбулось засідання конкурсної комісії з присудження щорічної обласної премії імені Данила Нарбута (серед художників Черкащини), до складу якої увійшла завідувачка кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету, докторка мистецтвознавства, професорка Інна Яковець

Обласна премія імені Данила Нарбута – визначного митця, народного художника України, лауреата Державної премії України імені Тараса Шевченка встановлюється обласною радою з метою підтримки розвитку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Шевченкового краю. Премія присуджується щорічно за художній твір, який отримав найвищу оцінку конкурсної комісії та відзначається патріотичною тематикою, національним колоритом, високою майстерністю, самобутністю та оригінальністю у таких номінаціях: 1) за творчість обдарованим учням мистецьких шкіл, гуртків та студій образотворчого мистецтва; 2) за кращу роботу художнику, виконану у різних видах образотворчого та декоративного мистецтва.

Робота журі проходила на високому професійному рівні з таємним голосуванням.

Світлини Черкаського обласного художнього музею.