Студенти-дизайнери ЧДТУ спільно з КП «Черкасиводоканал» перетворили одну з будівель підприємства на яскравий арт-об’єкт

Студенти кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету у межах співпраці з КП «Черкасиводоканал» виконали оздоблювальні роботи на об’єкті підприємства, перетворивши одну з будівель на яскравий вуличний арт-об’єкт.

Технік-колорист КП «Черкасиводоканал» Лариса Чирінько разом зі студентами-дизайнерами групи ДЗ-13 ЧДТУ освітньої програми «Промисловий дизайн» Кирилом Рижаком та Віталієм Пузьком  розписали геометричною мозаїкою фасад будівлі та паркан, використавши під час роботи протягом 10 днів 110 літрів різної фарби.

– Сірі стіни – це сумно, сірі стіни – це нудно. Тож, ми вирішили додати фарб в життя міста, підняти настрій черкащанам, а також і самим працівникам. Бо «Черкасиводоканал» – це не тільки про воду, а ще і про красу, ми створюємо атмосферу міста. Наразі ми вже плануємо нові творчі проєкти,  – зазначив директор КП «Черкасиводоканал» Іван Сухарьков.

За словами студента кафедри дизайну ЧДТУ Кирила Рижака, проєкт чудовий, цікавий, але й нелегкий.

– Було складно відтворити точну геометричну мозаїку на об’ємному і фактурному паркані, але ми і з цим впоралися. Також було дуже приємно бачити радісні очі черкащан, коли ми розмальовували об’єкт, люди посміхалися, видно, що їм подобається. Приємно, коли ти змінюєш місто і люди його починають більш позитивно сприймати. Ми вдячні водоканалу за таку прекрасну практику і можливість долучитися до створення краси у місті», – поділився враженнями третьокурсник Кирило Рижак.

Восени 2022 року КП «Черкасиводоканал» підписав договір про співпрацю із Черкаським державним технологічним університетом, у межах якого між установами проходять не лише творчі акції, а й обмін досвідом, підготовка і пошук кадрів, розробка наукових проєктів та впровадження в життя стартапів. Зокрема, цього літа водоканал та студенти-дизайнери ЧДТУ творчо розмальовували люки підприємства по вулиці Хрещатик.

КП «Черкасиводоканал» висловив вдячність усім, хто долучився до втілення ідеї керівника та колективу: ректору ЧДТУ Олегу Григору, завідувачці кафедри дизайну ЧДТУ Інні Яковець, старшому викладачу кафедри дизайну ЧДТУ Івану Суржикову, студентам Віталію Пузьку і Кирилові Рижаку, техніку-колористу КП «Черкасиводоканал» Ларисі Черінько.