Студентка факультету гуманітарних технологій ЧДТУ представляла Черкащину у проєкті всеукраїнського руху «Campus Ukraine»

Наприкінці вересня в Кривопіллі відбувся один із проєктів «Campus United» Всеукраїнської громадської організації «Campus Ukraine», участь у якому взяли студенти з різних куточків України. Черкаський осередок представляла студентка факультету гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету, магістерка спеціальності Прикладна лінгвістика Анастасія Зарецька.

Для учасників події, яка мала на меті об’єднати молодь країни навколо ідей проєкту, організатори підготували цікаву програму, в якій були представлені семінари на теми: «Адаптивне лідерство під час кризи: Self care», «Відновлення України та роль молодих лідерів», «Про духовне лідерство, спільноти майбутнього та інші важливі слова». Робочі групи поєдналися для обговорення тем «Спільнота, яка трансформує», «Cучасний студент» тощо, а увечері влаштовували вечорниці.

– Мені сподобалось все наповнення проєкту, а особливо воркшопи. На них ми не отримали вичерпних відповідей на серйозні питання, але в наш час іноді постановка питань важливіша за самі відповіді. І це добре, в мене з’явилися питання, такі як: Якими мають бути якості лідера під час кризи? Чому лідерство стає командним, а не персоніфікованим явищем? Згодом я мала змогу обговорити ці питання зі студентами на проєкті, –  поділилася враженнями Анастасія Зарецька.

Проєкт «Campus United» від всеукраїнського руху «Campus Ukraine» створює дружнє ком’юніті для студентів, де вони можуть знайомитися, зростати, розвиватися разом. Такі проєкти дають імпульс молоді, стимулюючи їх бути проактивними.