Професор Ян ван Звітен, ректор бізнес-академії Нідерландів, провів онлайн-лекцію в Центрі оствітніх технологій ЧДТУ

Професійний розвиток – тема, близька кожному освітянину. Без постійного поступу і оновлення своїх знань ми не можемо адаптуватися до потреб мінливого сьогодення з його технологічним прогресом, викликами, обʼєктивними й субʼєктивними змінами.

Але чи фаховими навичками єдиними досягається професійний успіх? 18 жовтня 2023 року відбулася чергова лекція, організована Центром освітніх технологій ЧДТУ. Тема дискусії – особистісний розвиток фахівця за осями людського потенціалу – зацікавила не лише викладачів, але й здобувачів-магістрантів та майбутніх PhD.

Запрошений лектор – професор Ян ван Звітен, ректор бізнес-академії Нідерландів, голова міжнародної академії медіації, у жвавій дискусії проаналізував залежність особистісного розвитку від збалансованості так званих осей людського потенціалу: власне, інтелект сам по собі, професійні якості, не є достатньою умовою для неперервного професійного чи карʼєрного зростання. Були розглянуті інші необхідні складові цього процесу, схарактеризована їхня залежність та особливості можливих конфігурацій для сфери освіти.

Приємно, що не лише викладачі, а й здобувачі освіти, присутні на лекції, долучилися до дискусії, висловлюючи свою точку зору щодо питання особистісного розвитку викладача, дискутуючи, що є мотиватором і демотиватором у професії.

Сподіваємося, що дискусія матиме своє продовження у подальших освітніх проєктах. Висловлюємо вдячність пану професору за цікаву лекцію, а студенту-магістранту факультету гуманітарних технологій ОП Переклад та міжнародна комунікація Мікаелю Саліху за синхронний переклад.

Слідкуйте за оголошеннями про наступні події.