Науковиці ЧДТУ взяли участь у ХХХ Міжнародній конференції «Германістика в транскультурній перспективі»

29-30 вересня 2023 року доцентки кафедри іноземних мов та міжнародної комунікації Черкаського державного технологічного університету кандидатка філологічних наук Тетяна Редчиць та кандидатка педагогічних наук Ірина Багач взяли участь у ХХХ Міжнародній науково-практичній конференції Асоціації українських германістів «Германістика в транскультурній перспективі», яка відбулася у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Цьогоріч до події долучилися близько 80 викладачів та науковців з України, Німеччини, Австрії та Польщі.Жвавий науковий дискурс висвітлював  питання перекладознавства, міжкультурної комунікації, міждисциплінарних досліджень інтернаціоналізації та диджиталізації, обговорювалися транскультурні аспекти германістики. Відтак ХХХ Міжнародна науково-практична конференція стала платформою для професійного обміну та дискусій між німецькими й українськими науковцями і практиками.