Науковці ЧДТУ отримали дипломи й атестати наукових ступенів та вчених звань

20 грудня 2021 року під час засідання Вченої ради Черкаського державного технологічного університету ректор ЧДТУ Олег Григор вручив науковцям провідного технологічного закладу вищої освіти Черкащини відповідно рішень атестаційних колегій Міністерства освіти і науки України.

Цього дня Диплом доктора технічних наук зі спеціальності 05.13.05 «Комп’ютерні системи та компоненти» отримала Руслана Трембовецька та Диплом доктора філософії зі спеціальності 051 «Економіка» одержав Микола Слинько.

Атестат доцента кафедри української мови та загального мовознавства з рук ректора отримала Людмила Береза; Атестат доцента кафедри харчових технологій – Зоя Бондарчук; Атестат доцента кафедри дизайну – Олександр Луговський; Атестат доцента кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії – Тетяна Миронюк;  Атестати доцента кафедри іноземних мов одержали Мирослава Чепурна та Людмила Усик.

Принагідно, перший проректор ЧДТУ Артем Гончаров виконав почесну місію, вручивши Атестат професора кафедри економіки та управління ректору ЧДТУ Олегу Григору.

Галерея зображень