На кафедрі філософських і політичних наук ЧДТУ пройшло чергове засідання філософського клубу Cogito

3 жовтня 2022 року на кафедрі філософських і політичних наук Черкаського державного технологічного університету відбулося чергове засідання філософського клубу Cogito, під час якого учасники переглянули науково-фантастичний трилер «Репродукція».В основі сюжету фільму – спроба синтезувати біологічний мозок людини зі штучним інтелектом, що має відтворити людський розум і перенести свідомість померлих людей в тіла андроїдів.Під час палкої дискусії після перегляду фільму студенти та викладачі кафедри філософських і політичних наук обговорювали право людини на життя та право на смерть, морально-етичний бік проблеми клонування людей, перспективи прийняття суспільством «людей-роботів».Кафедра філософських і політичних наук ЧДТУ заохочує слідкувати за анонсами подій та долучатися до роботи філософського клубу Cogito.