Кафедра історії та права ЧДТУ привітала стейкхолдера Ігоря Солодовнікова з відкриттям фотовиставки «Митець у творчому просторі»

12 жовтня 2023 року проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ, професор кафедри історії та права Валентин Ларузенко та завідувачка підготовчого відділення ЧДТУ, доцентка кафедри історії та права Оксана Яшан завітали на відкриття фотовиставки Ігоря Солодовнікова «Митець у творчому просторі», з яким кафедру історії та права Черкаського державного технологічного університету пов’язують роки тісної співпраці.

Фотовиставка «Митець у творчому просторі» – це серія портретів відомих на теренах України сучасних митців, що працюють в Черкасах у різних галузях мистецтва: графіки, живопису, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва, фотографії та інш. Роботи Ігоря Солодовнікова відтворюють атмосферу творчої майстерні, не лише як місця в просторі, але місця натхнення, місця енергетичного піднесення та реалізації ідей митця притаманним саме його таланту.

– Митці – це люди, які працюють від душі, які, перебуваючи у своєму просторі, творять для людей. Мені хотілося закарбувати на фото кожного митця саме у його просторі, передати особливу атмосферу. Унікальність проєкту в тому, що всі портрети зняті на плівку фотокамерою середнього формату «BRONICA-EС», оскільки цифра – це мертвий матеріал, а плівка зберігає атмосферу, – зазначив Ігор Солодовніков.

Це перша фотовиставка знаного художника Ігоря Солодовнікова, ідея якої втілилася у межах міської програми виділення грантів у галузі культури на 2023 рік. На відкритті фотопроєкту автор зауважив, що галерея портретів буде збагачуватися, аби закарбувати творців мистецької сучасності для прийдешніх поколінь.