Дні студентської науки на ФГТ

               Факультет гуманітарних технологій продовжує готувати гідне поповнення для наукової спільноти України. Доказом цьому стали близько сотні доповідей на актуальні теми у сфері суспільно-гуманітарних досліджень, підготовлені студентами спеціальностей “Філософія”, “Історія та археологія”, “Право”, “Філологія” та “Соціальне забезпечення” до Днів студентської науки-2022. Свої дослідження презентували також студенти інших факультетів ЧДТУ, які цікавляться гуманітарною проблематикою.

               19-20 квітня на кафедрах ФГТ працювали 7 секцій, під час роботи яких студенти мали змогу висвітлити теоретичні та прикладні аспекти і обговорити в межах обраних тем сучасні наукові тренди у соціальному забезпеченні, філософських і політичних науках, історії, праві, питаннях вивчення української мови, прикладної лінгвістики, перекладу, іноземних мов. Студенти та наукові керівники продемонстрували готовність до наукового пошуку навіть в умовах воєнного стану, високий рівень підготовки та актуальності доповідей, гнучкість та організованість.

              Тези кращих наукових доповідей студентів факультету готуються до видання у збірнику тез доповідей студентської науково-практичної конференції ЧДТУ. Також за матеріалами студентських конференцій буде видано збірник «Актуальні проблеми гуманітарних технологій-2022».